5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Kossuth Lajos Iratai. IV-V. kötet. IV. kötet: Történelmi tanulmány. Politikai előzmények a magyar emigráció olaszországi viszonyához. V. kötet: Történelmi tanulmányok. Első rész: 1860-1863. (Magyar ügyek.) Második rész: 1863. (Lengyel forradalom.) Sajtó alá rendezte: Helfy Ignác. Bp.,1894-1895, Athenaeum, XXI+552+XI+500+3 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, az V. kötetben tulajdonosi névbélyegzővel.