https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 21
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1876612
16621
336
0
6000
Books: Military
Other collectibles
1
Aggházy Kamil-Stefán Valér: A világháború 1914-1918. Bp.,1934, Országos Közművelődési Tanács, 320 p. Fekete-fehér fotókkal, térképvázlatokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1828435
16622
336
0
8000
Books: Military
Other collectibles
1
Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc: Bp.,1962, Zrínyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. köteten kopott aranyozással, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1883388
16623
336
0
5000
Books: Military
Other collectibles
1
A magyar megszálló csapatok a Szovjetunióban. Levéltári dokumentumok.(1941-1947). Szerk.: Krausz Tamás. Fordította: Csala Károly, Györki Tamás, Hetessy Szilvia, Pálosi Ildikó, Pőhle Dóra. Bp.,2013, L'Harmattan. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
5 000 HUF
1868421
16624
336
0
3000
Books: Military
Other collectibles
1
Szun Ce: A hadviselés tudománya. Fordította: Édes Bálint. Bp., 1996 , Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1813602
16625
336
0
1000
Books: Military
Other collectibles
1
Honvédelmi ismeretek V-VI. Hősi magyar élet a Mohácsi vészig. Katonai földrajz. A gimnázium V., a liceum I., a gazdasági középiskolák I., valamint az iparos- és kereskedő-tanonciskolák I. osztálya számára. (Leventekiképzési Segédlet. )Bp.,1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
Starting price:
1 000 HUF
1839393
16626
336
0
1600
Books: Military
Other collectibles
1
Gordon Thomas: Moszad - A titkosszolgálat története JLX Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1712756
16627
336
0
4600
Books: Military
Other collectibles
1
T. E. Lawrence: A bölcsesség hét pillére I-II. Fordította: Schöpflin Aladár. Eric Kennington illusztrációival. Mauer Alfréd térképeivel. Klasszikus Regénytár. Bp., é.n., Révai. XVI+403+410+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. jó állapotban. Arábiai Lawrence önéletrajzi ihletésű könyve.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1847383
16628
336
0
3000
Books: Military
Other collectibles
1
Plohn József: Negyvennyolcas honvédportrék. Bp., 1992, Zrínyi. Műbőr kötés, jó állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
1816100
16629
336
0
1000
Books: Military
Other collectibles
1
Marshall tábornagy: így győztünk... Fordította Éber Ernő. Bp., (1945) Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1856873
16630
336
0
1200
Books: Military
Other collectibles
1
Stoffa Pál: Menekülés öt világrészen át. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, címlaphiánnyal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1883723
16631
336
0
1000
Books: Military
Other collectibles
1
Fr. Libert: Waterloo. Quenast, é.n., A. Spinette, 46+2 p. Angol nyelven, illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. + Waterlooi csata térképével, 35x31 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1889052
16632
336
0
800
Books: Military
Other collectibles
1
Pusztaszeri László: Görgey Artúr a szabadságharcban. Nemzet és emlékezet. Bp.,1984,Magvető. Kiadói papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment