17162.
336. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Beke Manó: Determinánsok. Természet és technika I. Bp.,[1925],Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.