1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Gárdonyi Géza: Falusi verebek. Köznapi történet három felvonásban. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés,Wolfner-kötésben, kissé kopottas borÃtóval, kissé sérült gerinccel.