15522.
336. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Szekszárd megyei város monográfiája. ÖsszeállÃtotta: vitéz Vendel István. Szekszárd, 1941, Molnár-féle Nyomdai Műintézet Rt-ny., 364 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kis kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.