Ausztria ~1850-1860. "I. Ferenc József" keményített fából készült emlékplakett, akasztóval (113mm) T:2 kis ph.,hátoldalán k. Austria ~1850-1960. "Franz Joseph I" commemorative plaque made from hardened wood with wall hanger (113mm) C:XF small edge error, scratch on back
Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" Br emlékérem (50mm) T:2 Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" Br commemorative medal (50mm) C:XF
Csehszlovákia 1932. "Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec" Br emlékplakett eredeti dísztokban, mellette 4db jelvény (56x80mm) T:1-,2 Czechoslovakia 1932. "Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec" Br commemorative plaque in original case with 4pcs of badges (56x80mm) C:AU,XF
Franciaország / Második Császárság 1853. "I. Napóleon / Napóleon sírja" Cu medál szalag nélkül. Szign.: GT (23mm) T:1- France / Second Empire 1853. "Napoleon I / Tomb of Napoleon" Cu medallion without ribbon. Sign.: GT (23mm) C:AU
Málta 2012. "Jean de la Valette" aranyozott fém emlékérem díszkiadásban, DVD-vel (37mm) T:1 Malta 2012. "Jean de la Valette" gold plated metal medallion in original case with DVD disc (37mm) C:UNC
Német Harmadik Birodalom 1936. "Berlini olimpia / Olimpiai stadion" meisseni porcelán emlékplakett (155g/115mm) T:1- / German Third Reich 1936. "Berlin Olympics / Olympiastadion" Meissen porcelain commemorative plaque (155g/115mm) C:AU
Németország 1991. "Dwight D. Eisenhower - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "Dwight D. Eisenhower - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
Németország 1991. "George Bush - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "George Bush - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
Németország 1991. "Ronald Reagan - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "Ronald Reagan - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina