11114. 336. Closed Online auction Art-ceramics
10 000 HUF 27,03 EUR, 29,41 USD
0 HUF
Hummel/Goebel daloló kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m: 12 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván