Number of items: 165
1885258
11219
336
Other collectibles
Hollóházi virágmintás porcelán fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 38 cm
6 000 HUF
1885232
11220
336
Other collectibles
Hollóházi virágmintás porcelán dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1 400 HUF
1885169
11221
336
Other collectibles
Hollóházi porcelán levélmintás dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 14×9×4 cm
1 200 HUF
1885137
11222
336
Other collectibles
Hollóházi porcelán virágmintás bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
3 000 HUF
1885126
11223
336
Other collectibles
Hollóházi porcelán virágmintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
1 000 HUF
1885626
11224
336
Other collectibles
Hollóházi nyúl figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6,5 cm
1 000 HUF
1888681
11225
336
Other collectibles
Hollóházi zsiráf, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
3 000 HUF
1888889
11227
336
Other collectibles
Hollóházi porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
1 000 HUF
1884626
11228
336
Other collectibles
Hollóházi madaras váza. Pannónia collection. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm
3 000 HUF
1884627
11229
336
Other collectibles
Hollóházi porceán tojás Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7,5 cm
1 000 HUF
1889511
11230
336
Other collectibles
MN 3011-es légvédelmi alakulat, Hollóházi emlékplakett, matricás, jelzett, díszdobozban, nagyon apró kopásokkal, d: 17,5 cm
1 000 HUF
1845893
11231
336
Other collectibles
Hollóházi retro fekete-fehér mokkás készlet, jelzett, hibátlan
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m