12578.
337. Closed Online auction
Maps
12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
1828 ['Le Sage' (Emmanuel-Augustin-Dieudonné-Joseph de Las Cases (1766-1842))]: Historische Weltkarte, litográfia, Carlsruhe, J. Velten, körbevágott, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x56 cm, keret: 49x76 cm