12224.
337. Closed Online auction
Photo
28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
cca 1906-1910 Ady Endre költő (1877-1919) portréfotója, Székely Aladár felvétele, hidegpecséttel jelzett fotó, üvegezett keretben, 17,5×13 cm