1 600 HUF
1913 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános útmutatója. XVII. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.