https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 217
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1876041
12649
337
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1
1913 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános útmutatója. XVII. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
Starting price:
1 600 HUF
1891180
12650
337
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1
1914-1939 Vegyes folyóirat tétel, közte: 1914-1918 Bp., Az Ujság folyóirat, 7 száma, 6 db 1914-essel. Bennük a világháborúval kapcsolatos írásokkal. 1939 Magyar Nemzet II. évf. 156. sz.
Starting price:
1 000 HUF
1627490
12651
337
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1
1914 Műszaki naptár. 18. évf. Szerk.: Mihályfi József. Bp., "Pátria". Kopott egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1652046
12652
337
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1892252
12653
337
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1
1915-1917 Az Ujság 7 száma, benne az I. világháborúval kapcsolatos, korabeli írásokkal. Változó állapotban, szakadásokkal.
Starting price:
1 000 HUF
1892563
12654
337
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1
1915--1944 A Nap újság két száma (1915. május 16., 1917. aug. 17.), valamint: Az Ország 1944. szept. 2., szakadozott állapotban. Benne I., és II. világháborúra vonatkozó írásokkal.
Starting price:
1 000 HUF
1743827
12655
337
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1
1915 Helyi érdekű vasutak. Kör alakú mozdonyszín látványterve / Railway garage plan 70x35 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1892273
12656
337
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1
1916-1917 Vegyes újság tétel, 4 db: A Nap 1 db, és Az Est 3 db száma. Benne I. világháborús írásokkal, szakadásokkal.
Starting price:
1 000 HUF
1797163
12657
337
0
2600
Printed Materials
Other collectibles
1
1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1652043
12658
337
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1894120
12659
337
0
800
Printed Materials
Other collectibles
1
1917-1921 Az Újság c. újság 6 db száma a történelmi eseményekkel 1894156
12660
337
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1
1917-1920 Az Újság 3 db 1917-es száma a front híreivel + 2 db 1920-as szám a trianoni békeszerződés aláírásával kapcsolatos cikkekkel
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment