1933 H. Heilmann: Annuaire des Marées pour Le Havre la Mer du Nord, la Manche, la Golfe da Gascogne et la Saine. Anné 1933. Le Havre, Maison Vissére, 72 p.+ 1 t. (Kihajtható melléklet.) Francia nyelven. A kihajtható színes melléklet egyik oldalán zászlókkal, jelzésekkel, a másik oldalán két térképpel Le Havre kikötőjéről. Kiadói papírkötés, jó állapotban./ Paperbinding, in french language, in good...
1933 Mennyekzői felköszöntők. Többek közreműködésével kiadja: Kausz József, hévízgyörki plébános. Kézirat gyanánt! Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda, 28 p. Papírkötésben, a lapok felső sarka kissé sérült, picit hiányos.
1933 Társadalmi szemle. Társadalomtudományi folyóirat. Szerk.: Dr. Madzsar József, Dr. Sándor Pál, III. évf. 1. szám, 1933. Január, a borító kissé szakadozott szélekkel.
1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Nem komplett, de a nagyrésze a 200 címkének megvan. + 1 kihajtható kép / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Most of the 200 pictures are there 151p.
1933 Esztergom Évlapjai. (Annales Strigonienses.) VI. évf. 1933. 1-2. sz. Emlékkönyv Esztergom Törökuralom alól való felszabadulásának kétszázötvenéves jubileuma alkalmából. Szerk.: Sinka Ferenc Pál. Bp., Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat, (Laiszky János-ny.) Papírkötésben, megviselt állapotban, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, javított, kissé hiányos gerinccel.
1934 Orvosi hetilap, 1934. 78. évf. 1-52. szám. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1934, Centrum,VIII+2+1214+2 p. Kopottas félvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.
1934 Eternit-közlemények. I. évf. 2-3. sz. 1934. június-szeptember. 2 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az egyik kissé foltos, kissé szakadt.
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-köt...
1935 XIéme Congrés International d'Horticulture. Rome, 16-21 1935, 1935-ös római XI. Nemzetközi Kertészeti Kongresszus francia nyelvű kiadványa, fekete-fehér fotókkal, néhol ceruzás bejegyzéssel.
1936 Protestáns Bál meghívója. Bp., Fráter és Társa-ny. Benne számos magas rangú személlyel, közte: Horthy Miklós,Horthy Miklósné, jákfai Gömbös Gyula, Bethlen István, Darányi Kálmán, Ráday Gedeon, Radvánszky Albert, Teleki József, Ifj. Horthy István, ifj. Horthy Miklós, jákfai Gömbös Andor, Teleki László, Radvánszky Albert, valamint dr. Jáky Jetts Gyula (Márai Sándor sógora) és mások neveivel