Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót
Musees Royaux Des Beaux Arts Bruxelles Art Ancien. Oude Kunst Brussel. Kon. Musea Voor Schone Kunsten. Brusells, 1971, Ministry of Education. Francia és holland nyelven. Kiadói papírkötés. /Paperbinding, in French and Dutch language.
Marosi Ernő: A román kor művészet. Bp., 1972, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 db idegen nyelvű könyv Rodien-ről: Ionel Jianou: Rodin. C. Goldscheider előszavával. Paris, 1979, Arted. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.+Henri Martinie: Auguste Rodin. 1840-1917. Paris, 1955, Les Éditions Braun et C. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Abraham A. Moles: A giccs. A boldogság művészete. Fordította: Orosz Magdolna, és Albert Sándor. Bp.,1975,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal,de egyébként jó állapotban.
Gillo Dorfles: A Giccs. A rossz ízlés antológiája. Hermann Broch és Clement Greemnerg tanulmányaival. Fordíotta: Schéry András. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.