Felix Klee: Paul Klee. Élete és munkássága, hátrahagyott feljegyzései és kiadatlan levelek alapján. Fordította: Tandori Dezső. Bp., 1975, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Mario de Micheli: Az avantgardizmus. Bp.,1969, Gondolat. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
Hincz Gyula illusztrációinak és grafikáinak kiállítása az Egyetemi Könyvtárban. Debrecen, 1974. november. Szerk.: Dr. Bot Györgyné. Debrecen, 1974, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Meghívóval.
2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből. Bp., 2001, Kassák Múzeum, 20 p. Az utolsó lapon, Kalász Márton (1934-) költő, író, műfordító, egyetemi tanár, Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő, író, pszichológus, Juhász Ferenc (1928-2015) költő, Orbán Ottó (1936-2002) költő, esszéíró, műfordító, Jánosy István (1919-2005) író, költő, műfordító, Gergely Ágnes (1933-) magyar költő, pró...
1931-1947 3 db művészeti folyóirat: 1931 Magyar művészet, VII. évf. 1931. 6 sz., 1947 Alkotás. Szerk.: Kassák Lajos. 1947. november-december. 1. évf. 11-12. sz., 1947 Szabad Művészet, Szerk.: Bortnyik Sándor, 1947. december. 1. évf. 12. sz. Változó állapotban, az egyik kissé szakadott gerinccel, a másik szakadozott borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól, a harmadik jó állapotban.
Miklós Pál: A tunhuangi ezer Buddha barlangtemplomok. 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.