Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 38
1822521
16955
337
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka! Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és ...
8 000 HUF
1892152
16956
337
4800
Other collectibles
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp.,1946, Athenaeum, 31 p. Kiadói papírkötésben.
4 800 HUF
1830930
16957
337
Other collectibles
2 000 HUF
1892144
16958
337
Other collectibles
Köves Gábor Zoltán 2 könyve: Angóranyúl tenyésztése, takarmányozása angóragyapjú fonása, feldolgozása. Bp., 1947, ny.n. VI. kiadás. Kiadó javított gerincű papírkötésben. Húsnyúl tartás. Bp., 1945, Athenaeum, 30+2 p. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
1878572
16959
337
Other collectibles
Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés? Kézi könyv a légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Fordította: Balás Árpád, Mendlik Alajos. Bp.,1878, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+360 p. Szövegközti fametszetű ábrákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
1 600 HUF
1895209
16960
337
Other collectibles
Váncza receptkönyv. Hogyan készül a jó sütemény. 96p.
2 000 HUF
1892072
16961
337
Other collectibles
1 000 HUF
1889058
16962
337
Other collectibles
Gundel, Károly: Ungarische kochrezepte. Bp.,1978,Corvina. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1 000 HUF
1866849
16963
337
Other collectibles
Vegyes szakácskönyv tétel, 18 db: Közte: Horváth Ilona szakácskönyv, Magyar tájak ételei, Ízek a világból, Natúrkonyvha, Pelle Józsefné: Nem boszorkányság, Túrós Lukács: Lányok, asszonyok, szakácskönyve...stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
2 000 HUF
1871678
16964
337
Other collectibles
Orfűi Medvehagyma Kincseskönyv. Szerk.: Nagy Bandó András. Orfű,2006, Szamárfül. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Nagy Bandó András által dedikált.
2 000 HUF
1889881
16965
337
Other collectibles
Frank Júlia: Szárnyasparádé. 460 étel házi- és vadszárnyasból. Bp.,1986, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. 1879490
16966
337
Other collectibles
Prohászka Ferenc: Elhanyagolt szőlő rendbehozása. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035