1 600 HUF
Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante, 560 p. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.