15829. 337. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
0 HUF
Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp.,(1942),Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 391 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor