Teleki Pál halála. Legújabb adatok gróf dr. széki Teleki Pál haláláról. Összegyűjtötte: Zakar András. Bécs, 1983, Eola. Kézirat gyanánt. Papírkötésben, jó állapotban.
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Henri Lhote: Sziklafestmények a Szaharában. Fordította: Havas Ernő. Bp.,1977, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Paul Zumthor: Hollandia hétköznapjai Rembrandt korában. Bp.,1985, Gondolat. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
L. Lipin-A. Belov: Az ékírás regénye. Fordította: Borzsák István. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Magyar önismeret. Politikai olvasókönyv önmagukat kereső magyarok számára. Összeállította: Halasy-Nagy József. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a lapéleken kis folttal, de belül jó állapotban.