https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 175
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1890319
15827
337
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp.,1941, Magyar Nyomdászok Társasága,(Pesti Lloyd Nyomda), 300 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1889101
15828
337
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Zsigmond László: Franciaország története. 1789-1964. Kézirat. ELTE Bölcsésztudományi Kar. Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos. Megjelent 1074 példányban. Beke Margit (1939-) történész, levéltáros névbejegyzésével.
Starting price:
1 000 HUF
1890325
15829
337
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp.,(1942),Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 391 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Starting price:
1 000 HUF
1889092
15830
337
0
2000
Books: History
Other collectibles
1
Diószegi István: Nemzetközi kapcsolatok története. 1789-1914. Kézirat. ELTE Bölcsésztudományi Kar. Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal. Megjelent 1075 példányban. Beke Margit (1939-) történész, levéltáros névbejegyzésével.
Starting price:
2 000 HUF
1890280
15831
337
0
1200
Books: History
Other collectibles
1
Magnus Magnusson: Ásóval a Biblia nyomában. Ami Krisztus születése előtt történt. Fordította: Makkay János. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1890370
15832
337
0
800
Books: History
Other collectibles
1
Szántó György Tibor: Anglia története. Bp.,1987,Kozmosz. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1890550
15833
337
0
800
Books: History
Other collectibles
1
V. M. Masszon: Egy kőkori település Közép-Ázsiában: Dzsejtun. A termelő gazdálkodás kezdetei. Fordította: Gaál Ernő. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
The item is not available
1890745
15834
337
0
800
Books: History
Other collectibles
1
Dienes István: A honfoglaló magyarok. Hereditas. Bp., 1972, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
The item is not available
1890854
15835
337
0
800
Books: History
Other collectibles
1
Hans Kayser: Thébának száz kapuja volt. Fordította: Terényi István. Bp., 1969, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
The item is not available
1891039
15836
337
0
1200
Books: History
Other collectibles
1
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1891144
15837
337
0
800
Books: History
Other collectibles
1
Emese álma. Mítosz és történelem I. kötet. Honismeret folyóirat különszáma. Olvasókönyv művelődéstörténeti vetélkedőhöz. Bp., 1994, Alfa Kiadó és Nyomdaüzem, 156 p. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1882384
15838
337
0
1600
Books: History
Other collectibles
1
Bibó nyugatról - Életében, holtában. Külhoni magyarok írásai Bibó Istvánról. Szerk.: Kende Péter. Basel-Bp., 1997, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment