6 000 HUF
Georg von Tannenberg: Lebensgeschichte des berühmten siegreichen russisch-kaiserl. General-Feldmarschalls en chef Grafen von Suwarow-Rymniskoy. Wien, 1795, Johann Georg Binz, 67 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, apró hiánnyal a címlapon.