2 000 HUF
Eötvös József: Gondolatok. Báró Eötvös József összes munkái XIX. kötetet. Bp.,1903, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban. ifj. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, királyi József-műegyetemi tanár, MTA tag névbejegyzésével.