17392. 337. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
18
0 HUF
Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp., é.n. (1939), Nyugat, 262+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor