2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.