1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Pór Antal-Schönherr Gyula: Az Anjou ház és örökösei. (1301-1439.) A Magyar Nemzet Története III. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, két lap és egy illusztráció kijár.