7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Sárosy Gyula: Az én albumom 1857. Pest, 1857. Herz János. [4] + 170 + [2] p. + 4 lith. t. Barabás Miklós litográfiái (egy kijár), XIX. sz. végi, aranyozott gerincű, félvászon kötésben.