1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Tolnai Világtörténelme: Az újkor története. A felfedezések, a reformáció és az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a hátoldalán folttal, a gerincén kis sérüléssel, laza fűzéssel.