Dickens Károly: Bleak house. (Pusztaház.) Fordította: Dr. Récsi Emil. Pest, 1855, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 164+163+160 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az első résznél a címlapon hiánnyal, a II. rész 161-164. oldala a III. részhez van bekötve a 16-17. oldal közé.
Jarnó József: Magyar miniatűrök. Kazinczy könyvtár. Kosice-Kassa, 1931, Kaszinczy, 146+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Agrippa von Nettesheim 2 műve:
Okkult filozófia. II. kötet. (De occulta philosophia.) Fordította: Ladányi Lóránd. Bp., 2000, Holnap. Kiadói papírkötésben.
Titkos bölcselet. (De occulta philosophia.) Fordította, vál. és az előszót írta: Magyar László András. Bp.,1994, Holnap. Kiadói papírkötésben.
Jósvay Gábor (1876-1948) : Szövetkezeti versek. "Károlyi" Szövetkezeti Könyvtár 3. szám. Bp.,1943, Magyar Szövetkezeti Liga, 32 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Mystic Meg: Az aszcendens. Bp.,1994, Édesvíz.
Cherry Gilchrist: Az alkímia. Bp.,2000, Édesvíz.
Szabó Mária: Előző életeink - mai sorsunk. Bp.,1990, Macondo.
Kiadói papírkötésben.
Magyar Irodalom Tanítómesterei sorozat 2 kötete:
Lőrinczy György: Május király.+Kádár Lehel: A három galamb. Bp.,1918-1931, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.