Vegyes könyvtétel, 3 db:
Norman Shine: Numerológia. Bp.,1997, Magyar könyvklub.
Székelyhidi Ágnes: Számmisztika. Bp.,2001, Bioenergetic.
Herbert Selnik: A numerológia kézikönyv. Bp.,é.n., Hermit.
Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben.
Dickens: A Pickwick-Club II. Fordította Hevesi Sándor. Klasszikus regénytár. Bp., 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Átkötött félvászon kötésben.
Oldal József: Beszélykék az ifjuság számára.
Pest, 1862. Szerző tulajdona - Gyurián József és Noséda Gyula könyvnyomdája. [8] + 159 + [1] p. Egyetlen kiadás. Fűzve, kiadói borítóban, papírragasztóval megerősítve. Ritka.
Gyulai Pál költeményei. Bp.,1870, Ráth Mór,(Bécs, Holzhausen Adolf-ny.,) 1 t.+336 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, kis hiánnyal, kissé kopott borítóval, kissé szakadozott szennylapokat.
Alexandra Rachmanova: Házasság a vörös viharban. Egy orosz diáklány naplója. II. kötet. Fordította: Benedek Marcell. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Eötvös József: Magyarország 1514-ben III. kötet. Bp., 1847, Hartleben K. Adolf, 355 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel. A címlapon daruvári Jankovics grófok címeres bélyegzőjével.
MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.