Kós Károly: Az országépítő. Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
Bródy László: Bohóc. Bp., 1921, Athenaeum-ny., 72 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót amatőr módon beragasztották, körbevágott, eredeti papírborítóval, két újságcikkel, az egyiket beragasztották. Amatőr módon beragasztott képeslapon a szerző saját kezű soraival, aláírásával, valamint a címlapon aláírásával.
Farkas Imre: Legszebb versei. Bp.,1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, szakadozott, javított elülső szennylappal, három beragasztott cikkel. A szerző, Farkas Imre (1879-1976) költő, operettíró, zeneszerző által dedikált példány.
Gárdonyi Géza: Karácsonyi álom. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, Wolfner-kötés, kis sérüléssel a gerincen.
Veres Péter: Parasztsors, magyar sors. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 1. Bp., én., Magyar Élet, (K. J. Nyomda-ny.),84+12 p. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel.
Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp.,(1939), Magyar Élet, ("Jövő"-ny.), 89+7 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt borítóval.
Nyírő József 2 műve:
Kopjafák. Erdélyi Szémíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, é.n. ,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
Az én népem. SzEFHE - Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesületének Kiadása. Bp.,é.n.,Révai-ny. Kiadói egészvászon-kötés. 0