François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1942, Officina. Tizedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
Gárdonyi Géza: Bojgás az világba mög más mindönféle. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Dick Manó, (Globus-ny.), Hatodik eresztés. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, javított gerinccel, kissé szakadt borítóval. Számozott, 3073. számú példány.
Babits Mihály: Oedipus király és egyéb műfordítások. Bp.,(1931), Athenaeum, 246+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót bekötötték.Felvágatlan példány. Első kiadás.
Kosztolányi Dezső: Elsüllyedt Európa. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei VII. kötet. Bp.,(1943), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp.,1917, Nyugat. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, egyébként jó állapotban.