Ipari szakkönyvtár 1-2: kötet: Amit a képesített iparosnak tudni kell közigazgatási ismeretek köréből Szerk.: Moór Jenő.
Gazdasági ismeretek iparosok számára. Szerk.: Dr. Puky Ferenc, Dr. Kozmutza Pál, Fábián Menyhért. Bp.,é.n. (cca 1937-1938), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
Br. Eötvös József: A falu jegyzője. II. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
Szép Ernő: Élet, halál. Bp., 1916, Dick Manó. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, kissé szakadt papírborítóval, a kötése sérült, és hibás, az első 32 oldal meglazult, részben kijár, 33-80. oldalak a 130-131. oldalak között találhatók a könyvben, 33-80. oldalak kijárnak.
A borító illusztrációja Falus Elek (1884-1950) munkája.
Szász Károly: Cziprus. Versek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, a borítón belül amatőr javítás nyomaival.
Hangay Sándor (1888-1953): Gedichte (Versek). Leipzig, é.n., Xenian-Verlag. 1 t.+VII+1+86 p. Kiadói fűzött papírkötés, kissé foltos gerinccel, aranyozott felső lapélekkel, német nyelven, Kolozsvári Andor (1900-1982) ex libris-szével. Jó állapotban./
Paperbinding, with spotty spine, in German language.