1 000 HUF
11
Dr. Giczy József: A katolikus papság érdemei hazánk és az emberiség történetében. Technikai találmányai és tudományos felfedezései. Bp.,1933,Palladis. Második, bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerzÅ‘ által dedikált.