P. Soós István: Szent leckék és evangéliumok. Az egyházi év vásár- és ünnepnapjaira. Bp.,1912, Stephaneum Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötésben, pár helyen aláhúzással, két helyre latin és magyar nyelvű kézzel írt szöveget kötöttek be.
Dr. Krammer György: A szentmise. Az ősrégi áldozatok és a szent keresztáldozat isteni fényében. Esztergom, 1927, Buzárovits Gusztáv. Korabeli félvászon-kötés.
D. Tóth Tihamér: Levelek diákjaimhoz: Ne igyál! Dohányzol? Márton Lajos által illusztrált papírborítókkal. Bp.,1923, Szerzői kiadás,(Élet-ny.), 59+40 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítókat bekötötték.
A expresszionizmus enciklopédiája. Összeállította: Lionel Richard. Fordította: Nagy Katalin, és Veress Anna. Utószót írta: Aradi Nóra. Bp.,1987, Corvina. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Bárczy István: Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérüléssel, jó állapotban.
Szent Terézia nővér önéletrajza. (1873-1897). Fordította: Nagyfejeő Gábriella. Bp., 1926, Szent István Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Dr. Giczy József: A katolikus papság érdemei hazánk és az emberiség történetében. Technikai találmányai és tudományos felfedezései. Bp.,1933,Palladis. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.