P. Takács Ince: Szent Ferenc rendje. Történeti áttekintés. Bp., 1937, Magyarországi Szentföldi Biztosi Hivatal. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, kissé szakadozott borító szélekkel.
The meaning of the glorious Quran. Muhammad Marmaduke Pickthall. Tripoli, é.n., Islamic Call Society. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, angol és arab nyelven./ Leatherette-binding in Arabic and English language.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái , Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat, hiányzik: 5., 17., 22.-24. kötetek. Bp.,1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kopott borítókkal, de belül jó állapotban.
[Rodriguez Alfonz S. J. ]: A keresztény tökéletesség gyakorlása. I-III. kötet. Átdolgozta: Tóth Mika. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája, 639+623+692 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben kissé foltos lapokkal.
Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett énekes könyv, mely Szent Dávid zsoltárin kívül magában foglal némely kiválogatott és a helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által, jóvá hagyott énekeket egynéhány imádságokkal együtt. Kapható Telegdi K. Lajosnál Debrecenben. Debrecen, 1869, Debrecen Város Könyvnyomdájában, 504 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.
Dr. Germanus Konstantin: Reformatorok. Történelmi előadások katholikus reformatorok és Luther Márton fölött. Fordította: Dr. Komlóssy Ferenc. Eger, 1884, Érseki-Lyceumi Nyomda, XVI+320 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
[Fóriánné Keserű Erzsébet]:Jézus élete születésétől kereszthalálig. I-II. kötet. Kispest, 1928-1930, Fórián Lajos-ny., 318+1+319+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet gerincének alsó részén kis sérüléssel, a III. kötet hiányzik.
Három század a katakombákban. Képek az első keresztények életéből. Bp.,1925, Szent István-Társulat. II., átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kis szakadással a gerincen.