17117. 337. Closed Online auction Books: Social sciences
1 200 HUF
0 HUF
Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : vörös_iván