17095. 337. Closed Online auction Books: Social sciences
1 200 HUF
0 HUF
Menger Antal: A jövő állama. Szociológiai Könyvtár, Fordította: Dr. Ormos Ede. Fordította: Dr. Ormos Ede. Bp., 1908, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : vörös_iván