1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, (Légrády Testvérek-ny.), X+672 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.