15047.
337. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp., 1912, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Harmadik kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Átkötött kopott félvászon-kötés.