15029.
337. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Thanhoffer Lajos: Kongó. Orvosi táskával Afrika földjén. Bp.,1943,Kir. M. Egyetemi Nyomda, 317+3 p.+XVI t. (Fekete-fehér képtáblák.) Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.