Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 84
1891366
31245
337
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2
1 000 HUF
1890989
31246
337
Numismatics
~1900-1930. "Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség Erő Egyetértés - I. Díj" aranyozott díjérem szalagon (30mm) T:2 ph.
2 800 HUF
1893383
31247
337
Numismatics
~1900-1940. 3db-os jelvény tétel, közte "L / Isten! Haza! Király!" koronás Levente sapkajelvény, "Soha" fém irredenta jelvény és egy zománcozott magyar címer jelvény T:2,2- kopott zománc
3 000 HUF
1893400
31248
337
Numismatics
10 000 HUF
1891634
31249
337
Numismatics
~1915. Ezüst kopejkából készült jelvény/ékszer, hátoldalán ezüstjelzés (2,96g/29x31mm) T:2
6 000 HUF
1877482
31250
337
Numismatics
~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (21,4g/0.800/37mm) T:2,2- hiányzó fül Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" Ag decoration without ribbon (21,4g/0.800/37mm) C:XF,VF missing ear
5 000 HUF
1890895
31251
337
Numismatics
1929. "Jubileumi Emlékérem / Postás Sportegyesület 1899." aranyozott fém emlékérem fülell (29mm) T:1-,2
1 400 HUF
1890006
31252
337
Numismatics
1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 419.
4 000 HUF
1875346
31253
337
Numismatics
3 000 HUF
1875332
31254
337
Numismatics
3 000 HUF
1862803
31255
337
Numismatics
1 000 HUF
1868857
31256
337
Numismatics
~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035