1893. "Emlékül a Nagy Császári Hadgyakorlatról Kőszeg 1893 / Ferenc József császár, II. Vilmos császár, Albert király" Al emlékérem, füllel, szalag nélkül (29mm) T:2,2- Austro-Hungarian Empire 1893. "In memory of the Great Imperial Military Manoeuvres Kőszeg 1893 / Emperor Franz Joseph, Emperor Wilhelm II, King Albert" Al commemorative medallion with ear, without ribbon (29mm) C:XF,VF
Osztrák-Magyar Monarchia DN Az osztrák császári címert ábrázoló zománcozott patrióta gomblyukjelvény (21x28mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy ND Enamelled patriotic buttonhole pin depicting the Austrian coat of arms (21x28mm) C:AU,XF
1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, peremén "BRONZ" jelzés, eredeti dísztokban T:1-,2 aranyozás kopott a koronán Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated Br decoration with ribbon, with "BRONZE" mark on edge, in original case C:AU,XF gold plating worn on crown NMK 415.
Ausztria 1884. "Vaskorona Rend I. osztálya" aranyozott és zománcozott gyűjtői másolat (~1960-as évek), vállszalaggal és rajta rozettával (78x45mm) T:2 Austria 1884. "Order of the Iron Crown 1st Class" gold plated and enamelled collector's replica (~1960s) with sash ribbon and rosette (78x45mm) C:XF