22 000 HUF
56,99 EUR, 62,86 USD
Neogrády Antal (1861-1942): Angyalom München 1890. Akvarell, papÃr, foltos, jelzett (Tonid), Az akvarell egy Neogrády Antal által Ãrt hosszú levél (négy oldalas) elsÅ‘ oldalán szerepel. A cÃmzett felesége Telepy Margit (Telepy Károly festÅ‘ lánya). Kis szakadással és folttal. 18x11,5 cm.