11099. 337. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF
0 HUF
Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia fekete-fehér-narancssárga tálka, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, 17,5×12×6 cm