12740. 338. Closed Online auction Military
1 000 HUF
0 HUF
Dr. Mészáros János: Seregek ura. Katolikus honvédek ima-, énekes- és oktató-könyve. Bp., 1942, Római Kat. Tábori Püspökség. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : ra