13271. 338. Closed Online auction Posters
20 000 HUF
0 HUF
1930 Pál György (1906-1986):Ön is vegye meg a Hétfői Napló szenzációit, reklám plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, egyik sarka sérült, 34x24,5 cm
Photo of the item taken by : moldován_péter