12 000 HUF
1894 Képes Folyóirat. A Vasárnapi Újság Füzetekben. Szerk.: Nagy Miklós. IX. kötet. I. kötet. Bp.,1894, Franklin-Társulat. Számos illusztrációval, közte kétoldalas, és kihajtható táblákkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, javított gerinccel és kötéssel, kopottas borítóval, két kihajtható tábla sérült.