2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
1956 Hadtörténeti közlemények. III. évf. 1-4. sz. Bp., Katonai Kiadó, (Vörös Csillag Nyomda-ny.), 242+2+210+4+381+3 p. Aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, laza fűzéssel. Benne számos érdekes tanulmánnyal, közte: Kumorovitz L. Bernát: A magyar zászló és nemzeti színeink múltja.