1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. /
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
1867 John Hay ezredes, az Észak-amerikai Szabad-államok bécsi képviselőjének kőnyomatos portréja. Marastoni József munkája. / Lithographic portrait 20x26 cm.