6 000 HUF
14
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt., (Révai és Salamon-ny.), 301+2+299 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, szecesziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal, jó állapotban